KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8873391
nr 887 3391
Blandteknik
Johan Christian Berger, Marin, signerad, 18x26
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 april 2014
kl 18:19:38
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
2.400 kr